Hakkımızda

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini artırma, yeni ve daha istikrarlı bir pazar yapısı oluşturma, katma değeri daha yüksek ürünlere yönelme, ihracatı artırma hedefleriyle; AKAR markasını uluslararası arenada öncü bir marka haline getirmek...

Vizyonumuz

Kurulduğu ilk günden bu yana, adil, etik kurallara bağlı ve tutarlı iş anlayışı çerçevesinde hizmet üretmeyi ilke edinen AKAR, müşteri odaklı bir kurumsal yapıyı benimsemiştir. Hiçbir ayrım gözetmeksizin, büyük küçük çalıştığı bütün firmalara aynı kalite ve hizmeti sunmak, AKAR'ın insana değer kriterinde vazgeçilmez bir prensiptir.

Firmamız Hakkında 

Akar plastik; Polietilen ambalaja 1970 yılında manuel kaynak makinaları ile başlamış, daha sonra ise en gelişmiş makinalara yönelmiş ve bu şekilde yaklaşık 47 yıldır, müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda Yılların tecrübesiyle farklı sektörlere hitap etmekteyiz.

Amacımız müşterilerimize en iyi hizmeti ve mamulü sunmak, Türkiye'de ise ilk 500 şirket arasına girmektir.

Öncelikli hedefimiz kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sağlıklı ve sürekli olarak büyümeyi Ülkesi için en büyük hizmet saymaktır. Sürekli gelişme anlayışını benimseyen bütün ilişkilerinde kalite, güven ve dürüstlüğü ilke edinen bir firmadır.

Kendi alanımızda, tüketici ihtiyaçlarını tam ve sürekli olarak tatmin etmekteyiz. En kaliteli ürünü en ekonomik şekilde müşterilerimize sunma gayretindeyiz.

Teknoloji ve bilgiye daha fazla sahip olarak ürünlerimizi uluslararası piyasada gururla sunuyoruz.

Kilitlitorba.com Güvenilir Ambalaj Çözümleri